ZAPLANUJ TWOJĄ SZKOŁĘ

7 KLUCZOWYCH KROKÓW ©
Poukładaj wiedzę w strategiczne kroki planując Twoją szkołę i zacznij zdobywać uczniów

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Być może jesteś nauczycielem, który marzy o założeniu własnej szkoły, ale gubi się w natłoku informacji?

Być może potrzebujesz konkretnej INSTRUKCJI, dzięki której, krok po kroku zaplanujesz własną szkołę i spełnisz swoje marzenia?

Być może pomyślisz, że sam sobie poradzisz. Czy wiesz, w jaki sposób ułożyć wszystkie puzzle układanki tak, aby powstał z tego strategicznie i mądrze ułożony plan tworzenia Twojej szkoły? Ile czasu potrzeba, aby zdobyć tę wiedzę?

Być może znajdziesz wszystkie informacje w Internecie.

Być może marzysz o wzięciu dotacji unijnej, aby założyć własną szkołę, ale nie wiesz jak to ugryźć.

Być może zastanawiasz się, czy jesteś już odpowiednio przygotowany do zaplanowania własnej szkoły.

Być może marzysz o własnej szkole, o większych zarobkach i wolności w realizacji Twoich planów, ale brakuje Ci kogoś, kto przeprowadzi Cię przez ten proces za rękę od A-Z?

Zamiast błądzić po omacku, popełniać serię prób i błędów, których skutki mogą mieć fatalny koniec, możesz skorzystać z gotowej INSTRUKCJI – innowacyjnego narzędzia, SYSTEMU, dzięki któremu, krok po kroku, zaplanujesz Twoją szkołę mądrze i strategicznie, tak, aby nie tracić czasu i nie popełnić błędu już na samym starcie.

Mam dla Ciebie świetne, gotowe rozwiązanie! Kurs online:

ZAPLANUJ TWOJĄ SZKOŁĘ – 7 KLUCZOWYCH KROKÓW ©

w którym dowiesz się, jak zaplanować od A-Z tworzenie własnej szkoły mądrze i strategicznie, aby nie popełnić błędów już na samym początku oraz 

Organizer Nowoczesnego Właściciela Szkoły, Zaplanuj Twój Rok i Rozwijaj się

 

Organizer Nowoczesnego Właściciela Szkoły, Zaplanuj Twój Rok i Rozwijaj się to niezbędne narzędzie każdego właściciela szkoły, dzięki któremu zaplanujesz rok w Twojej szkole tak, aby nic Ci nie umknęło. W Organizerze znajdziesz 250 gotowych szablonów PDF, które możesz drukować do woli, dzięki którym mądrze i strategicznie zaplanujesz każdy krok na najbliższe 365 dni Twojej szkoły. Organizer uporządkuje Twoje plany na najbliższy rok, abyś nie musiał więcej zastanawiać się, co masz dziś zrobić. Dzięki niemu będziesz trzymał się obranego celu i osiągniesz o wiele więcej planując Twoją szkołę.

 

Organizerze Nowoczesnego Właściciela Szkoły, Zaplanuj Twój Rok i Rozwijaj się znajdziesz szablony m.in.:

Zaplanujesz nową usługę w Twojej szkole.

Zaplanujesz nowy produkt online.

Zaplanujesz promocję szkoły stacjonarnej i online.

Zaplanujesz finanse szkoły.

Zaplanujesz miesięczne wydatki szkoły.

Zaplanujesz tydzień pracy.

Zaplanujesz swój dzień.

Zaplanujesz rozwój Twojej szkoły.

Zaplanujesz, co można ulepszyć.

Zaplanujesz posty w Mediach Społecznościowych.

Zaplanujesz zmiany, które chcesz wprowadzić na Fanpage’u.

Zaplanujesz zmiany, które chcesz wprowadzić na blogu.

oraz 235 innych szablonów!

Nazywam się Natalia Ziajka i pomagam nauczycielom w realizowaniu ich marzeń o własnej szkole z korepetycjami, która stanie się dochodową szkołą. Jestem nauczycielem języka angielskiego z 15 letnim stażem, trenerem, Business Masterem, właścicielem dwóch szkół z korepetycjami Gwarek Korepetycje, blogerką, przedsiębiorcą oraz autorką 12 kursów online, a moje dokonanie już dwukrotnie zostały docenione przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Uczę nauczycieli, jak budować swój biznes językowy, by mieli kolejkę chętnych i mogli zarabiać coraz większe pieniądze.

Obecnie spełniam swoje marzenia, dlatego intensywnie pracuję nad kursami online, aby móc pomagać młodym przedsiębiorcom stawiać ich pierwsze kroki w biznesie z korepetycjami. Pomagam również doświadczonym nauczycielom, który chcą zmienić swoją dotychczasową sytuację, aby mogli cieszyć się i spełniać swoje marzenia.

Oprócz marzeń i pasji mam jeszcze wspaniałego partnera Zbyszka i córkę Ewę. To wspaniałe uczucie, móc pomagać jej w rozwoju oraz móc widzieć, jak szybko robi postępy. To wspaniałe uczucie, wiedzieć, że nie muszę martwić się, co będzie jutro… To napędza mnie do dalszej pracy i utwierdza w przekonaniu, że wybrałam właściwy kierunek w którym obecnie spełniam się.

Dziś z perspektywy czasu wiem, że decyzja z którą długo zwlekałam o podjęciu się prowadzenia własnej szkoły, była właściwą decyzją.

Cieszę się, że mogę dzielić się swoim doświadczeniem, wspierać innych i motywować do działania.

Marzę o tym, aby każdy nauczyciel, który chce otworzyć własną szkołę wreszcie odważył się zrobić pierwszy krok. Krok, dzięki któremu będzie mógł realizować się, tworzyć szkołę, o jakiej marzył i cieszył się coraz większymi dochodami.

Od pewnego czasu postępuję zgodnie z myślą, którą promuję Zaplanuj Twoją Szkołę. Tu liczą się MAŁE KROKI, WIELKIE EFEKTY. Niemal codziennie obserwuję, jak wiele wspaniałych pomysłów na szkołę przepada bezpowrotnie, ponieważ osobom brakuje odwagi, aby zrealizować wspaniały pomysł na szkołę. Często spotykam się z opinią, że nie jestem jeszcze gotowy, może za rok… Rozumiem jednak, że chęć stworzenia własnej szkoły wymaga poświęcenia dużo czasu i wielu przygotowań. Aby marzenie mogło spełnić się, trzeba zrobić pierwszy krok. Dzięki temu, Twoje marzenia, SZYBKO staną się rzeczywistością!

Stworzyłam kurs Zaplanuj Twoją Szkołę – 7 KLUCZOWYCH KROKÓW ©, w którym nauczę się, w jaki sposób zaplanować Twoją szkołę na każdym etapie jej powstawania, tak abyś po ukończeniu kursu miał stworzony gotowy plan Twojej szkoły!

Być może zastanawiasz się:

Czy potrafię ułożyć wszystkie kroki, aby tworzyły logiczną całość?

Może samemu zaplanuję własną szkołę?

Po co mądrze i strategicznie ułożony plan, może jakoś to będzie?

Będąc młodym lub doświadczonym nauczycielem, który marzy o wielkiej zmianie, możesz czuć się niepewnie i być zagubionym.

Obecnie plakat lub ulotka, która być może trafi do przypadkowych odbiorców to za mało. Teraz potrzebna jest skuteczna strategia działania i podjęcie konkretnych kroków.

Wiele razy przypatrywałam się nauczycielom, którzy ciężko pracują nie na swój rachunek. Takim, którzy są kreatywni i wyjątkowo uzdolnieni. Takim, którym nikt nie pomógł uwierzyć w siebie, że są w stanie stworzyć i rozwinąć własny biznes z korepetycjami. Takim, którzy bali się podjąć męską decyzję, aby „iść na swoje” lub zwlekali podjęciem jej, a potem żałowali. Takim, których talenty nie były w pełni wykorzystane, pomimo iż, wiedzą, że stać ich na więcej.

Obecne czasy są niepewne. Własny biznes z korepetycjami, którym pokierujemy mądrze i strategicznie, to ROZSĄDNY WYBÓR!

Mój cel to konkretne wskazówki i ogromna pomoc w zaplanowaniu Twojej szkoły.

Małymi krokami, wielki sukces!

Szybkie i skuteczne działanie od samego początku.

Lepiej korzystać z gotowych, sprawdzonych sposobów!

Zaoszczędzenie Twojego czasu na błądzeniu po omacku.

Straconych pieniędzy nie odzyskasz!

Uniknięcie wielu poważnych błędów, które mogą kosztować Cię dużo pieniędzy.

Czasu nie da się cofnąć!

Przeprowadzę Cię małymi krokami kolejno, przez wszystkie etapy tworzenia szkoły.

Zaplanuj Twoją szkołę mądrze od samego początku i ciesz się SUPER efektami!

Dzięki udziałowi w kursie ZTSZ inwestujesz małą kwotę w siebie i wreszcie rozpoczniesz pracę nad własną szkołą!

NIE PRZEGAP! Cena wkrótce wzrośnie!

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Dzięki temu kursowi nie będziesz zastanawiać się nad:

Od czego zacząć mądre i strategiczne planowanie Twojej szkoły?

W jakiej kolejności zaplanować wszystkie kroki, aby nie pominąć niczego?

W jaki sposób zaplanować MAŁE KROKI, aby osiągnąć WIELKI SUKCES?

Jakie formalności i w jakiej kolejności są niezbędne?

Jakie są etapy tworzenia szkoły?

Ile potrzeba pieniędzy, aby założyć własną szkołę?

Jak zaplanować budżet Twojej szkoły, aby nie popaść w tarapaty finansowe już na stracie?

Jak zaplanować miesięczne opłaty Twojej szkoły?

Na czym, oprócz lekcji, możesz zarobić?

Jak zaplanować sprzedaż produktów i usług Twojej szkoły?

Jak budować społeczność wokół Twojej szkoły?

Jak zaplanować swój dzień, aby był efektywny?

Jak rozwinąć siebie, jako przedsiębiorcę, aby czuć się pewnie?

Po dołączeniu do kursu wreszcie odetchniesz z ulgą, ponieważ dostaniesz gotowe narzędzia i konkretne wskazówki, abyś mógł stworzyć własną szkołę. Już nigdy nie będziesz sam, a tworzenie Twojej szkoły będzie o wiele prostsze i nabierze tempa!

Dostęp do kursu uzyskasz zaraz po wykupieniu.

 

 

100% GWARANCJI JAKOŚCI 

 

Jeżeli po 3 dniach stwierdzisz, że Zaplanuj Twoją Szkołę-7 kluczowych Kroków ©, jest świetnym kursem, ale nie dla Ciebie oraz pokażesz mi efekty Twojej dotychczasowej pracy z kursem, daję Ci 100% Gwarancji Jakości i otrzymasz pełny zwrot za zakup kursu.

Małe kroki, wielki sukces

Kurs ZTSZ 7 kluczowych kroków © powstał, aby ułatwić Ci planowanie Twojej szkoły mądrze i strategicznie w odpowiedzi na dynamicznie zmieniającą się sytuację w państwowej szkole. Powstał, ponieważ wiem, ile czasu i uwagi trzeba poświęcić na początku, gdy dopiero zaczynasz.

Czy znajdziesz odpowiedz w Internecie?

Prawda jest taka, że w Internecie możesz znaleźć wszystko. Moje pytanie brzmi: ile czasu zajmie Ci „przeczesywanie” go? W Internecie nikt tak naprawdę nie poda Ci gotowych instrukcji, w których poprowadzi Cię za rękę. Poda tylko wyrywkowe informacje, aby zaciekawić Cię do odwiedzania danego bloga lub fanpage’a.

Możesz podglądać działania innych, ale czy w ten sposób uzyskasz gotowe rozwiązanie?

Autorska metoda zawarta w kursie ZTSZ 7 kluczowych kroków ©, to metoda, dzięki której małymi krokami odniesiesz wielki sukces. Dzięki niej nauczysz się wytrwałości i systematycznej pracy. Dzięki tej metodzie wyrobisz w sobie nawyk określonych zachowań, po to, aby nie zboczyć z obranego kursu i nie rozpraszać się, tylko skupić się na celu i wytrwać do końca!

To potężna dawka wiedzy przedstawiona w skondensowany sposób tak, abyś nie tracił czasu i mógł od razu zacząć działać! Gotowe instrukcje to gotowy plan działania!

Dołączysz do społeczności właścicieli szkół lub osób, które planują założyć w najbliższym czasie własną szkołę. Te osoby są na podobnym etapie i zmagają się z podobnymi rozterkami, co Ty! Wsparcie innych to ogromna wartość!

To właśnie tu znajdziesz inspirację i motywację do pracy!

Podczas tego kursu skupimy się na:

Przekazaniu z łatwy i szybki sposób ogromnej dawki wiedzy

Przeprowadzeniu Cię przez dżunglę informacji, skupiając się na najważniejszych dla Ciebie elementach

Zaoszczędzisz czas, który jest Twoim współczesnym złotem

Unikniesz wielu błędów, które popełnia większość początkujących właścicieli szkół

Zaplanujesz tworzenie własnej szkoły mądrze i strategicznie

Nie będziesz sam, dołączysz do naszej społeczności

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Co się stanie, jeśli dołączysz już teraz?

Zaoszczędzisz czas i pieniądze

Zaplanujesz własną szkołę, o jakiej marzysz

Będziesz mieć więcej czasu dla siebie i rodziny

Bezstresowo przejdziesz przez wszystkie etapy tworzenia własnej szkoły

Wykonasz wszystkie najważniejsze kroki

Unikniesz wielu błędów już od samego początku

Otrzymasz gotowe autorskie narzędzia stworzone przez praktyka i właściciela dwóch szkół

Mądrze zainwestujesz każdą wydaną złotówkę na ten kurs

Oprócz tego, że poznasz wszystkie kroki, to dodatkowo pokażę Ci jak je wdrożyć w życie

Wreszcie zrobisz MAŁY KROK, który da początek WIELKIEMU SUKCESOWI

Zainspirujesz się do dalszego działania

Dołączysz do naszej społeczności

Otrzymasz wsparcie i pomoc w grupie

Podczas spotkania na żywo FB Live odpowiem na Twoje pytania

Już nigdy nie będziesz samotnie głowić się nad rozwiązaniem problemów

Poznaj opinie uczestników

 

Kurs Zaplanuj Twoją Szkołę jest kursem, który przeprowadzi Cię ‘bezboleśnie’ przez cały proces związany z zakładaniem i prowadzeniem własnej szkoły. Wszelkie wskazówki zarówno w teorii jak i w praktyce są bardzo przejrzyste i pomocne. Osobiście polecam ten kurs a szczególnie Organizer Nowoczesnego Właściciela Szkoły- Zaplanuj Twój Rok  Polecam wszystkim bardziej lub mniej zorganizowanym osobom. To jest Twoje ‘Must Have’ 🙂

Anna Mądry-Szkolna Edukacja

 

Kurs Zaplanuj Twoją Szkołę jest dla mnie profesjonalną pomocą w osiągnięciu sukcesu. Mnóstwo wiedzy potrzebnej do wykorzystania swojego potencjału na 100% i motywacji do działania. Pani Natalia rzeczowo i klarownie dzieli się swoją szeroką wiedzą i ogromnym doświadczeniem. Teraz mam jasno wyznaczony cel i dokładnie wiem jak go osiągnąć. Każdy, kto chciałby rozwinąć skrzydła bez popełniania zbędnych błędów, powinien sięgnąć po ten kurs.

Tomasz Grzegorczyk

 

Ze swojej strony dodam kilka słów o kursie “Zaplanuj swoją szkolę “Największą zaletą tego kursu jest jego praktyczność i dostosowanie do realiów branży edukacyjnej.
Autorka kursu doskonale zna się na podwodnych kamieniach w organizacji kursów językowych, nauczaniu języków obcych oraz posiada ogromną wiedzę w obszarze prowadzenia biznesu i rozwoju osobistego.
Już na samym początku byłam pozytywnie zaskoczona jak kurs „Zaplanuj swoją szkołę” jest przemyślany do najmniejszych szczegółów.
Na samym początku Natalia pokazuje z czym się wiążę prowadzenie własnej szkoły w szerszej perspektywie.
Dla mnie bardzo ważnym jest holistyczne podejście do tematu. Autorka prezentując poszczególne kroki planowania własnego przedsiębiorstwa wspomina również o zmianie myślenia i właściwym mentalnym przygotowaniu do prowadzenia biznesu. 
Na osobną uwagę zasługuję Organizer Właściciela szkoły, który pozwala zaplanować i kontrolować wszystkie działania poprzedzające otwarcie szkoły i jej prowadzenie. Materiały w plikach PDF dotyczą nie tylko biznesu a również planowania dnia i rozwoju osobistego. 
Cenne praktyczne wskazówki zawarte w sesjach Q&A oraz poruszenie tematów związanych z planowanie finansów, dotacjami na rozwój szkoły itd. są na wagę złota dla osób, które nigdy wcześniej nie miały styczności z prowadzeniem działalności gospodarczej. 
Polecam ten kurs nauczycielom, którzy chcą zmienić swoje życie zawodowe i otworzyć się na nowe możliwości dochodu i rozwoju. Kurs „Zaplanuj swoją szkołę” jest dla Ciebie, jeżeli marzysz o założeniu własnej szkoły, ale powstrzymuje Cię strach przez nieznanym.

Lana Antoniuk-Czepel-Trener języka angielskiego

Dołącz już teraz!

Co zyskujesz?

Potężną dawkę wiedzy już od samego początku

Gotowy zestaw instrukcji, dzięki którym Twoje działania będą jeszcze skuteczniejsze!

Wsparcie w zamkniętej grupie na FB

Możliwość spotkania podczas FB Live, gdzie odpowiem na Twoje pytania

Gotowy zestaw ćwiczeń do pobrania, który wystarczy wydrukować

Pomocne checklisty, dzięki którym wiesz, co jeszcze należy wykonać, aby zaplanować Twoją szkołę

Organizer Nowoczesnego Właściciela Szkoły, Zaplanuj Twój Rok i Rozwijaj się

Autorskie nagrania video

Pliki MP3 – słuchaj, kiedy chcesz

Jednorazowa inwestycja, dzięki której spełnisz własne marzenia i zaoszczędzisz czas i pieniądze

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Jak wygląda kurs od środka?

Małe kroki, wielki sukces

NIE JESTEŚ SAM

MĄDRA INWESTYCJA

OSZCZĘDZASZ CZAS I PIENIĄDZE

PLANUJESZ KROK PO KROKU

SPEŁNIASZ MARZENIE

Przeczytaj, co o kursie mówią inni

Podczas kursów, które oferuje Natalia Ziajka najbardziej podobają mi się trzy rzeczy: profesjonalne przygotowanie materiałów (począwszy od nagrań, poprzez ćwiczenia i załączone pomoce), pomoc okazywana kursantowi na każdym etapie (najpotężniejszą moc mają spotkania na żywo) oraz wspieranie i motywowanie kursantów, dzięki czemu realizują oni kurs równolegle i mogą wspierać się wzajemnie (po live’achTBB do dziś wspieramy się z jedną z uczestniczek). Mogę to powiedzieć z pełnym przekonaniem, że to dzięki Natalii otworzyłam własną szkołę korepetycji Angielski z Panią Zając, w której nauczam online. Natalia rozwiała wszelkie moje wątpliwości właśnie dzięki temu, że pokazała po kolei, co trzeba zrobić, jakie decyzje podjąć, co przemyśleć. I cisnęła, nie było przebacz! A teraz jestem absolutnie przeszczęśliwa, że się zdecydowałam! Polecam kurs Natalii wszystkim, którzy się wahają, na pewno znajdziecie odpowiedzi na wszystkie swoje pytania i dużo więcej!

Joanna Zając-Angielski z Panią Zając

 

Pełna merytoryka, zero ściemy. Czysta, sprawdzona wiedza, poparta doświadczeniem. Wybór jest prosty. Korzystaj albo giń.

Wojciech Kossowski

 

Uważam, ze kurs jest bardzo przydatny i praktyczny. Organizer pokazuje na co zwrócić uwagę przy zakładaniu działalności. Wszystko omówione w bardzo prosty i przejrzysty sposób.

Magdalena Kuza

Czy kurs ZAPLANUJ TWOJĄ SZKOŁĘ 7 KLUCZOWYCH KROKÓW © jest dla mnie?

Ten kurs został stworzony z myślą o osobach, które chcą zaplanować własną szkołę mądrze i strategicznie

Jest to kurs dla osób, które chcą wykonać wszystkie kluczowe kroki w planowaniu własnej szkoły

Dla osób, które cenią sobie gotowe rozwiązania stworzone przez praktyka

Dla tych, który mają dosyć “przeczesywania” Internetu, nie lubią tracić czasu i pieniędzy już na starcie

Dla osób, które mają dosyć obecnej sytuacji i chcą zrobić pierwszy krok, ale nie wiedzą jak

Dla osób, które gubią się w dżungli docierających do nich informacji

Dla osób, które nie mają jeszcze doświadczenia w zakładaniu szkoły oraz dla tych, którzy już przez to wcześniej przeszli

Dla nauczycieli ze wszystkich przedmiotów, którzy marzą o zmianie i chcą wkrótce założyć własną szkołę

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi

Czym ten kurs różni się od innych?

To nie jest zwykły kurs. To autorski program opracowany wg metody 7 kluczowych kroków ©, gotowy, innowacyjny zestaw instrukcji video, narzędzi PDF, zestawu ćwiczeń oraz Planera, dzięki któremu zaplanujesz tworzenie Twojej szkoły mądrze i strategiczne.

Ile kosztuje kurs?

Cena kursu uzależniona jest od pakietu, który wybierzesz. Opłata jest jednorazowa. Nie ponosisz dodatkowych kosztów.

Czy można dostać FV?

Tak, oczywiście wystawiamy FV.

Czy muszę od razu zakładać swoją szkołę?

Po ukończeniu tego kursu będziesz mieć gotowy plan działania oraz wiedzę, którą możesz wykorzystać w dowolnym momencie.

Czy Natalia prowadzi ten kurs?

Tak, kurs ZTSZ 7 kluczowych kroków © w całości prowadzony jest przez Natalię.

Dlaczego kurs jest tak taki w stosunku do wartości, która jest sprzedawana?

Celem tego kursu jest pomoc jak największemu gronu nauczycieli, którzy chcą zaplanować tworzenie własnej szkoły mądrze i strategicznie od samego początku. Sama przez to przechodziłam, zakładając własne dwie szkoły. Traciłam mnóstwo czasu i pieniędzy, aby zdobyć wiedzę oraz doświadczenie, którym dzielę się dziś z Tobą w tym kursie. Miałam wzloty i upadki, dlatego wiem, jak trudno jest przechodzić przez ten etap błądząc po omacku samemu. Popełniłam wiele błędów, straciłam czas szukając i zdobywając wiedzę w Internecie, na szkoleniach oraz czytając różne książki. Czasem wiedza i praktyka nie szły w parze. Moja frustracja była ogromna. Stworzenie kursu ZTSZ 7 kluczowych kroków © było moim marzeniem od samego początku, aby pomóc jak największej liczbie nauczycieli, którzy chcą zrobić pierwszy krok, ale nie wiedzą jak. Stworzyłam go po to, aby każdy nauczyciel mógł spełnić swoje marzenia!

Podejmij decyzję

Wiem, że od pomysłu do jego realizacji jest długa droga. Nauczyłam się jednak korzystać z tego, co ktoś już zrobił, pod warunkiem, że dostanę solidną dawkę wiedzy i gotowe narzędzia, dzięki którym zaoszczędzę czas i pieniądze.

Wiem również, że najtrudniej jest zrobić pierwszy krok. Być może zastanawiasz się nad założeniem własnej szkoły, ale nie wiesz jak to zrobić? Ja tez nie wiedziałam. Byłam zagubiona. Nie wiedziałam, w jaki sposób ułożyć wszystkie elementy układanki tak, aby tworzyły spójną całość. Nauczyłam się tego metodą prób i błędów. Kosztowało mnie to mnóstwo czasu, pieniędzy i nerwów.

W myśl hasła MAŁE KROKI, WIELKI SUKCES powstał kurs ZTSZ 7 kluczowych kroków ©, po to aby zaoszczędzić Ci czasu i kłopotów. Po to, abyś miała więcej czasu na pracę nad własną szkołą, widząc efekty, mógł spełnić swoje marzenia!

DOŁĄCZ TERAZ! OBNIŻONA CENA ZNIKA:

Day(s)

:

Hour(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This