Prowadzenie własnej szkoły językowej lub z korepetycjami to nie lada wyzwanie. Pamiętam moje początki. Trudno było to nazwać początkami. Raczej błądzenie po omacku. Byłam zgubiona na każdym kroku. Byłam przestraszona, ponieważ decyzja o otwarciu własnej szkoły językowej była odważną decyzją. Nie miałam wiedzy na temat co zrobić i od czego zacząć oraz jak prowadzić własną szkołę. Nie znałam przedsiębiorczych przyjaciół, którzy mogliby podzielić się ze mną swoimi uwagami i spostrzeżeniami na temat prowadzenia własnej firmy-szkoły.

Długo zastanawiałam się, jak wiele osób boryka się z podobnymi problemami jak ja. Czy mają podobne wątpliwości i trudności w podejmowaniu właściwych decyzji prowadząc własną szkołę? Wiem, jakie to jest ważne, aby mieć wsparcie i kogoś, kto już przeszedł taką drogę i podpowie co zrobić w danej sytuacji. Aby pomóc takim osobom jak ja sprzed lat, postanowiłam stworzyć innowacyjny na polskim rynku kurs dla nauczycieli Teacher’s Business © Basic. Miałam wiele wątpliwości, czy stworzyć taki kurs, ponieważ wiedziałam, że środowisko nie jest gotowe na rewolucję. Spotykałam się z różnymi opiniami. Jedni byli zachwyceni pomysłem, a inni z kpiną reagowali na ten pomysł. Ja jednak czułam wewnętrzną misję, którą muszę zrealizować. Szłam pod prąd i tworzyłam kurs, bazując na własnych doświadczeniach oraz uważnie słuchając i obserwując, jak mogę ulepszyć go, abym mogła jeszcze lepiej i skuteczniej pomóc innym nauczycielom. Kurs Teacher’s Business Basic powstawał etapami i jestem z niego bardzo dumna. Jeszcze bardziej jestem dumna z uczestników, którzy wzięli udział w obu edycjach kursu! Gdy dziś obserwuję i podpytuję, jak kurs TBB zmienił ich szkołę lub wpłynął na tworzenie nowej szkoły, to wiem, że to był właściwy kierunek. Dla mnie to ogromna satysfakcja, że pomogłam tylu osobom w tworzeniu i opracowywaniu ich szkoły, która przynosi spektakularne efekty!

Obserwując postępy moich studentów, wiedziałam, że nie mogę ich zawieść. Wiedziałam, że liczą na mnie i na dalszą współpracę, która jest ciężka, ale jakże efektywna. Dlatego też z myślą o osobach, które chcą rozkręcać swoją szkołę, poszłam krok dalej i stworzyłam Teacher’s Business Academy ©

Jest to autorski 9 miesięczny program, oparty na A 7 METHOD ©, w którym uczestnicy co miesiąc opracowują i wdrażają nowy element wpływający na rozwój ich szkoły tak, aby po ukończeniu TBA, ich szkoła generowała coraz większe zyski.  

Czego nauczysz się w Teacher’s Business Academy?

 • Jak budować markę osobistą w sieci, aby zaistnieć i być zauważonym, nawet jeśli dopiero zaczynasz,
 • Jak rozkręcić Fanpage na FB, wykorzystując autorską metodę E.L.E.M 5 SYSTEM ©,
 • Jak rozkręcić konto dla Twojej szkoły na Instagramie autorską metodą I.P.V. SYSTEM ©,
 • Jak stworzyć podcast, aby dotrzeć do nowych odbiorców i zaintrygować ich swoją szkołą,
 • Jak rozkręcić blog, aby osoby odwiedzały i czytały go regularnie w oparciu o FIX 3 SYSTEM ©,
 • Na co zwrócić  uwagę tworząc własną stronę na zapis, aby miała wszystkie kluczowe elementy sprzedażowe,
 • Dowiesz się, jak wykorzystać zebrane adresy, co i w jakiej kolejności wysyłać, aby osoby klikały w otrzymanego maila,
 • Dowiesz się, jak stworzyć własny Webinar promocyjny i sprzedażowy,
 • Poznasz 30 dniową strategię promocyjną, żeby sprzedać swoje lekcje,
 • Dowiesz się, jak automatyzować pracę online, aby mieć więcej czasu i spędzać go z rodziną!

Program Akademii składa się z 7 Modułów:

MODUŁ I

ARCHITECT – Moduł I składa się z dwóch etapów: z kursu Teacher’s Business Basic © oraz Modułu Jak zbudować markę osobistą oraz szkołę online, która olśni i przyciągnie uwagę uczniów. Moduł I składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF.

Moduł II

ANNOUNCEMENT – Moduł II składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF. W tym Module poznasz autorską metodę E.L.E.M. 5 SYSTEM ©, dzięki której rozkręcisz Fanpane Twojej szkoły nie wydając ani złotówki w płatną reklamę. Dasz się poznać i zauważyć innym oraz zgromadzisz fanów, którzy staną się osobami wiernymi Twojej marce.

MODUŁ III

AWARNESS – Moduł III składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF. W tym Module dowiesz się, jak rozkręcić konto biznesowe na Instagramie dla Twojej szkoły, dzięki autorskiej metodzie I.P.V. 5 SYSTEM ©. Dzięki tej metodzie zyskasz nowych, zupełnie innych odbiorców, których zamienisz w klientów-uczniów, nie wydając ani centa.

MODUŁ IV

ATTENTION – W tym Module, dzięki FIX 3 SYSTEM ©, dowiesz się, co i jak publikować na blogu, aby olśnić czytelników i aby odwiedzali go i czytali regularnie. Dowiesz się również, jak zwiększyć zasięgi i liczbę fanów. Moduł IV składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF.

Moduł V

Accessibility – ten Moduł podzielony jest na dwa odrębne tematy, które realizowane są osobno. Jeden temat przypada na jeden miesiąc.

 • W tym Module dowiesz się, na co zwrócić uwagę tworząc własną stronę na zapis, aby miała wszystkie kluczowe elementy sprzedażowe, aby wyglądała profesjonalnie i “sprzedawała”,
 • W tym Module dowiesz się jak wykorzystać zebrane adresy mailowe, co i w jakiej kolejności wysyłać, aby osoby klikały w otrzymanego maila. Poznasz również triki związane z wysyłaniem maili. Moduł V składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF.

MODUŁ VI

ACQUISITION – Moduł ten podzielony jest na dwa odrębne tematy, które realizowane są osobno. Jeden temat przypada na jeden miesiąc.

 • W I części dowiesz się, jak stworzyć własny Webinar promocyjny lub sprzedażowy, aby przyciągnąć uwagę osób zainteresowanych Twoją ofertą na większą skalę,
 • Zaplanujesz własną 30 dniową kampanię sprzedażową, która jest strategicznie zaplanowana tak, aby nie trzeba było martwić się, co dziś masz zrobić. Otrzymasz gotowy, rozpisany plan działania. Moduł VI składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF.

MODUŁ VII

AUTOMATION – W tym Module dowiesz się, jak sprytnie zautomatyzować pracę online, wykorzystując do tego istniejące narzędzia, aby mieć więcej czasu i cieszyć się wolnymi chwilami z rodziną! Moduł VII składa się z lekcji wideo oraz ćwiczeń PDF.

Dołączając do TBA otrzymujesz dostęp do niewiarygodnych Bonusów, których opis znajdziesz klikając TU.

Co należy zrobić, aby dołączyć do Teacher’s Business Academy ©?

Aby wszystko miało ręce i nogi, należy być absolwentem Teacher’s Business Basic ©. Jeśli chcesz dołączyć do TBA kluczowe jest ukończenie pierwszego etapu szkolenia. W tym kursie opracujesz swoje solidne fundamenty, które stanowią bazę do naszej dalszej współpracy. Jest to klucz do osiągnięcia spektakularnych efektów. Jeśli chcesz rozwijać się razem ze mną, to ostatni dzwonek, aby to zrobić w tym roku! Nie zwlekaj!

Program Akademii składa się z 7 Modułów i jest kursem online. Trwa 9 miesięcy, od października 2018r. do czerwca 2019r. Co miesiąc omawiany jest jeden temat, który uczestnicy wdrażają, aby rozwinąć swoją szkołę. Podane tematy uwalniane są stopniowo. Lekcje są w formie wideo oraz ćwiczeń PDF. Dodatkowo uczestnicy otrzymują dostęp do zamkniętej-tajnej grupy wsparcia na FB, gdzie wspólnie z uczestnikami będę wspierała i doradzała w realizowanych projektach.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad dołączeniem do TBA, nie zwlekaj z decyzją! Tak na prawdę to ostatni moment, abyś mogła spełnić swoje marzenia i jeszcze w tym roku szkolnym zarabiała coraz więcej!

P.S. Kolejna edycja TBA ruszy dopiero za rok! Dołącz klikając TU.

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This