Niemal codziennie pytacie mnie, co zrobić, aby mówić lepiej, uczyć się szybciej słówek, jak zapamiętać te wszystkie czasy i skąd wziąć czas na naukę. Każdy z Was w pewnym stopniu opanował język angielski. Nie ważne, czy na poziomie początkującym, czy zaawansowanym. Być może gdzieś się uczyłeś się tego języka. Jedni chcą lepiej mówić, inni chcą opanować listę słówek, a inni gubią się w tym wszystkim, utknęli gdzieś na samym początku, a gramatyka przerasta ich i przyprawia o dreszcze na samą myśl o niej. Zaległości narastają, aż w końcu problemy nawarstwiają się do tego stopnia, że sama myśl o nauce przeraża i paraliżuje. Wpadamy w panikę i nie robimy nic. Jako autorka książki, nauczyciel, trener, tłumacz i szefowa codziennie mam styczność z uczniami, którym pomagam w nauce, motywuję i mobilizuję do działania. Wyjaśniam zawiłe zagadnienia gramatyczne, tłumaczę na prostych przykładach. Mówię, jak ja uczyłam się i co u mnie przynosiło najlepsze rezultaty w nauce.

Chcesz odpicować swój angielski, ale nie wiesz, od czego zacząć?

 

 

Być może nie wiesz, od czego zacząć. Być może nie masz wiele czasu, ale cały czas masz chęć, by zacząć uczyć się języka. Być może jesteś osobą nieśmiałą. Masz jednak świadomość, że COŚ musisz zacząć robić. Żeby być świetnym z języka angielskiego, warto jest nieustannie się doszkalać. Ja też się doszkalam na wielu płaszczyznach, bo nie urodziłam się alfą i omegą. Pomaganie innym w nauce to moja misja. Kocham to, co mogę robić na co dzień i dzielę się swoim doświadczeniem. Nieustannie doszkalam się, ponieważ wiem, że dzięki temu mogę nabyć nowe umiejętności.  W nauczaniu od lat odnoszę sukcesy, dlatego też, postanowiłam podzielić się swoim doświadczeniem właśnie z Tobą i cieszę się, że tu jesteś!

Aby przejść na wyższy poziom językowy i zrobić świetne wrażenie należy wziąć udział w Wyzwaniu Odpicuj swój angielski. Obiecuję Ci, że jeśli przejdziesz razem ze mną przez wszystkie szkolenia w Wyzwaniu i wdrożysz w życie moje wskazówki, to efekty będą spektakularne . By skorzystać z mojej wiedzy i zapisać się na listę oczekujących na darmowe Wyzwanie Odpicuj swój angielski kliknij TU.

 

Co pokażę Ci krok po kroku?

 

Stworzyłam Wyzwanie Odpicuj Swój Angielski, tak by kompleksowo przeprowadzić Cię krok po kroku przez wiele aspektów języka angielskiego. Jest to bezpłatny program, TAK- BEZPŁATNY, w którym może wziąć udział każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z j. angielskim. Będę wszystko tłumaczyła prostym językiem, przeprowadzę Cię za rękę przez cały cykl Wyzwania, do wykonania będą również proste krótkie ćwiczenia. Chcę, uporządkować chaos, natłok informacji oraz chcę, aby każdy mógł wynieść z Wyzwania jak najwięcej. Będą konkrety i moduły napakowane PRAKTYCZNĄ wiedzą.

W trakcie Wyzwania ODPICUJ SWÓJ ANGIELSKI skupię się na punktach, które w jak najkrótszym czasie, pozwolą Ci osiągnąć maksymalne efekty. Ponieważ lubię konkrety i lekcje napakowane wiedzą i kompleksowe rozwiązania, skupię się na różnych umiejętnościach językowych np. mówienie, wymowa, gramatyka.

Oto tematy Wyzwań:

 

NAJCZĘSTSZE BŁĘDY W WYMOWIE

Pewnie wiele razy miałeś problem lub zastanawiałeś się jak coś wymówić? Być może jesteś nawet nieświadomy, że błędnie wymawiasz słowa! Nie martw się, to częsty błąd lub dylemat, przed którym staje wielu uczniów. Mają kłopot z prawidłowym powiedzeniem słowa. Wiele słów po prostu trudno wymawia się lub zupełnie inaczej. Prawidłowa wymowa świadczy o naszych kompetencjach językowych. Mówiąc wprost, wymawiając poprawnie, będziesz brzmiał jak Brytyjczyk.

 

JAK ZACZĄĆ MÓWIĆ

Zdradzę Ci moje sztuczki, co zrobić, by nie bać się odezwać, przełamiesz strach przed mówieniem, nabierzesz płynności językowej i wreszcie dogadasz się. Będziesz posługiwał się językiem angielskim. A o to właśnie chodzi!

 

JAK UCZYĆ SIĘ, GDY W PORTFELU PUSTO

Powiem Ci, gdzie i jak można uczyć się, by nie wydać złamanego grosza. Będziemy omawiać różne kanały, korzystać z tradycyjnych oraz nowoczesnych form nauki. Przedstawię Ci gotowe rozwiązania, które możesz zastosować już dziś.

 

JAK UCZYĆ SIĘ SAMEMU ANGIELSKIEGO W DOMU

Ta lekcja, to z pewnością łakomy kąsek dla każdego. W trakcie tego Wyzwania pokażę Ci, co warto robić, a na co lepiej nie tracić czasu ucząc się samemu w domu. Pokażę Ci kilka pomysłów. Omówię skuteczne i szybkie rozwiązania gotowe do wdrożenia od ręki.

 

STRATEGIA NAUKI SŁÓWEK

Nie lubisz spędzać czasu na wkuwaniu słówek? Ja też nie. Wiem, że słowa wpływają na wszystkie umiejętności językowe i pełnią bardo ważną funkcję w nauce języka i bez nich ani rusz. Bądź przygotowany, na solidną porcję wiedzy w pigułce. Nie możesz przegapić tego Wyzwania.

 

GRAMATYKA-KOSZMAR MINIONEGO LATA

Angielskie czasy, to koszmar minionego lata każdego ucznia, a na czasach nauka się nie kończy. W trakcie swojej wieloletniej pracy z zauważyłam, że gramatyka to jeden z najbardziej zawiłych tematów i zarazem jest to najważniejsza umiejętność językowa, która wpływa na mówienie, pisanie, zrozumienie oraz blokuje nasz rozwój. Uporządkuję Twoją wiedzę, pokażę na prostych przykładach oraz jak łatwo zapamiętać trudne czasy.

Wyzwanie

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona!

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This