Kursy wakacyjne

 

Jakby to było gdybyś była niezależna, pewna siebie, pewna swoich umiejętności językowych?

Bywają w życiu takie chwile, gdy sam nie wiesz, co dalej ze sobą zrobić? Wiesz, że musisz zacząć działać, wiesz, że chcesz się rozwijać, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Być może wiele razy pojęłaś próbę nauki języka angielskiego bez widocznych rezultatów?

Być może chcesz doskonalić swój warsztat językowy, ale nie wiesz, w jaki sposób to skutecznie zrobić, by odnieść spektakularny SUKCES?

Takie umiejętności i kompetencje językowe możesz nabyć!

Długo nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić… Nie miałam pieniędzy na wakacje, a szkoda było mi tak zmarnować te dwa miesiące na siedzeniu w domu i nicnierobieniu. Zabijając czas, szukałam inspiracji w Internecie i tak znalazłam ogłoszenie o kursie WYCISK. Podjęłam wyzwanie! Teraz jestem z siebie dumna. To była właściwa decyzja. –Ela

Być może wszyscy twoi znajomi spędzają wakacje na Majorce? A TY?

Być może nie możesz sobie teraz na nie pozwolić, a chcesz spędzić ten czas produktywnie?

Czym chcesz zaskoczyć wszystkich po wakacjach? Pochwalisz się kolejnymi zdjęciami na Twitterze, czy zabłyśniesz wiedzą, dostaniesz świetnie płatną pracę lub awansujesz?

Jakie są Twoje marzenia? Czy masz już wyznaczone cele?

Wg raportu przygotowanego przez CBOS „Cele i dążenia życiowe Polaków” z 2010 r. pokazuje, że 41 procent z nas ma cele związane z pracą, finansami i rodziną – w pierwszej kolejności, chcemy więc zapewnić dobrobyt najbliższym. 25 proc. z nas deklaruje plany dotyczące własnej osoby, 16 proc. ma cele związane ze zdrowiem, a dla 4 proc. celem jest…. spokój. Oczywiście istnieje grupa osób, które nie wyznaczają sobie celów wcale.

Ze styczniowego badania omnibusowego zrealizowanego dla ING Banku Śląskiego przez TNS Polska wynika, że ponad 60 proc. społeczeństwa uważa się za osoby zaradne. Co ciekawe, osoby, które stawiają sobie cele do realizacji w ciągu roku, istotnie częściej określały się tym mianem (77 proc.), niż osoby nieposiadające żadnych celów (58 proc.). Dwie trzecie Polaków posiada cele, które chcą zrealizować w tym roku. Co trzecia osoba ma więcej niż jeden cel. -Newsweek Polska

Nie spodziewałem się zaskakujących efektów w tak krótkim czasie. Elastyczne godziny zajęć i świetny lektor. Lepiej nie mogłem wybrać. –Bartek

Czy robisz to, co jest dla Ciebie najlepsze?

Czy masz poczucie, że właściwie wykorzystujesz każde 10 minut swojego życia, które mija bezpowrotnie?

Prawdopodobnie Twój cenny czas przecieka ci przez palce, gdy inni pracują na swój sukces?

Czy lubisz stać w korku i tracić pieniądze na dojazdy?

Czy zgodzisz się z tym, że najlepsza inwestycja, którą możesz zrobić, to inwestycja w siebie?

Zasługujesz na lepsze życie, na stabilizację finansową i spokój ducha, by mieć więcej wolnych chwil dla rodziny i przyjaciół.

Jesteś we właściwym miejscuDołącz do grona uczestników wakacyjnych kursów j. angielskiego!

Nie czekaj! Zapisz się już dziś!

To był moment kryzysu w moim życiu. Rozstałam się z mężem, zostałam bez środków do życia, a alimenty były żenująco niskie. Wtedy postanowiłam odmienić swój los i przejąć stery. Zapisałam się na szybki kurs angielskiego, by dostać pracę. Chcę być niezależna finansowo. – Iza

 

Jaki kurs wybrać?

KROK PO KROKU

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które zawsze chciały, ale… Właśnie tu poprowadzimy Cię za rękę na drugą stronę mostu, tak, abyś nie bała się przejść na drugą LEPSZĄ stronę. Jest dla osób, które liczą na efekt w krótkim czasie. Nauczymy Cię podstaw j. angielskiego w wakacje, tak, abyś mogła sama decydować o sobie nie prosząc się o to innych.

Kurs obejmuje 8 tygodni nauki i ma 2 spotkania w tygodniu po 45 minut o dogodnej dla Ciebie porze!

RAKIETA

Kurs ten jest przeznaczony dla osób, które uczyły się języka angielskiego i pomimo lat nauki wciąż są na tym samym poziomie. Jeśli chcesz zrobić krok dalej, jesteś we właściwym miejscu i czasie. Nasi lektorzy zmotywują Cię tak, abyś osiągnęła wymarzony cel. To właśnie ten kurs otworzy Ci nowe możliwości, dzięki którym podwoisz liczbę swoich klientów, zwiększysz zarobki, dostaniesz awans lub lepszą pracę!

Kurs obejmuje 8 tygodni nauki i ma 2 spotkania w tygodniu po 45 minut o dogodnej dla Ciebie porze!

WYCISK

Kurs ten przeznaczony jest dla osób, które pragną doskonalić swój warsztat językowy i przejść na poziom MISTRZOWSKI. Dzięki intensywnej nauce w krótkim czasie uzyskasz spektakularne efekty! Dzięki temu kursowi wprawisz wszystkich w osłupienie. Twoje życie zmieni się na lepsze. Poczujesz wewnętrzną moc i pewność siebie. Będziesz mogła zaoszczędzić czas i pieniądze w Twojej firmie, rezygnując z usług tłumacza, asystenta podczas spotkań biznesowych, będziesz mogła sama odpowiadać na korespondencję firmową.

Kurs obejmuje 8 tygodni nauki i ma 2 spotkania w tygodniu po 90 minut o dogodnej dla Ciebie porze!

Dla kogo jest przeznaczony kurs wakacyjny?

 • Dla kobiet i mężczyzn
 • Dla młodzieży i dorosłych
 • Dla osób, które chcą rozpocząć naukę j. angielskiego lub doskonalić swój warsztat językowy
 • Dla osób zaczynających swój pierwszy biznes i dla biznesmenów
 • Dla osób, które chcą podwoić swoje zarobki, zarobić swój pierwszy i nie ostatni milion
 • Dla tych, którzy chcą mieć lepszy start lub odmienić swoje życie
 • Dla tych, którzy w nauce stawiają na jakość i doświadczenie

 

W kursach on-line wzięło już udział ponad 670 osób

 

Denerwowało mnie to, że wszyscy znają angielski. Czułem się jak „osioł” wykluczony z kręgu wtajemniczonych. Marudziłem, jęczałem, że nie dam rady, że nie mam czasu, że to nie dla mnie, że jestem za stary… Wreszcie postanowiłem spróbować i zapisałem się na kurs. Raz kozie śmierć! Teraz kontynuuję naukę. Jestem uzależniony! –Mirosław

Osobiście dbam o najwyższy poziom kursów. Zatrudniając lektorów, zawsze wyobrażam siebie w roli ucznia, wyszukuję pereł pośród wszystkich kamieni. Jestem nauczycielem j. angielskiego, tłumaczem pisemnym, ustnym i audiowizualnym i farmaceutą. Prywatnie jestem partnerką i mamą małej córeczki. Uczę j. angielskiego od 2004r. stale podnosząc swoje kwalifikacje. Uczyłam się od takich autorytetów jak: prof. dr hab. T. Piotrowski, dr hab. M.Podchajecka, dr E.Szynal, dr A.Cichoń, E.Choba, M.Balcerek, D.Dziadkiewicz, A.Celińska, K.Kowalczyk, S.Misiorek, M.Niniewski, L.Marciniak i K.Rowińska.

Przez 10 lat pracowałam jako farmaceuta, ucząc się pracy z ludźmi, organizacji, dokładności i precyzji w działaniu. Dzięki tej pracy dziś jestem odpowiedzialna, za to, co robię, sumienna i skuteczna. Właśnie wtedy zdobywałam fundusze na moją edukację, bym mogła robić dziś to, co kocham najbardziej.

 

Jakie wymierne korzyści uzyskasz po kursie wakacyjnym?

 • Pokonasz barierę językową
 • Będziesz mogła sama zarezerwować hotel, wynająć auto lub kupić pieczywo w piekarni
 • Nabędziesz lub udoskonalisz swoje kompetencje językowe
 • Poznasz tajemnicę jak uczyć się efektywnie języka obcego
 • Będziesz pewna siebie
 • Zaoszczędzisz czas i pieniądze
 • Zainwestujesz w siebie
 • Podwoisz liczbę klientów
 • Zwiększysz swoje zarobki
 • Odniesiesz SUKCES

Zacznij swoją przygodę w lepsze jutro już dziś i wypełnij formularz zgłoszeniowy, cena niebawem wzrośnie!

 

Z darmowej lekcji próbnej skorzystało już ponad 370 osób w Polsce, Francji i Niemczech!

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! PRZYDZIELIMY CI NA STAŁE LEKTORA, KTÓRY POPROWADZI DARMOWĄ LEKCJĘ PRÓBNĄ (20 MINUT) I BĘDZIE OPIEKOWAŁ SIĘ TOBĄ W TRAKCIE DALSZEJ NAUKI.

 

12 + 10 =

 

Masz pytanie?

Aby zadać pytanie dotyczące tego szkolenia wyślij maila lub zadzwoń: biuro@gwarekorepetycje.pl

Tel.: +48 696 980 407

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This