Pomagam osobom w różnym wieku w nauce języka angielskiego. Nie ważne gdzie mieszkają, czy w Berlinie, w Nowym Jorku, czy w Warszawie. W jakim są wieku i czym zajmują się na co dzień? To nie istotne, ważne jest, kim chcą być. A ja pomagam im to osiągnąć.

Swoją naukę języka angielskiego zaczęłam w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Już wtedy chodziłam na prywatne lekcje j.angielskiego, było to dokładnie… O rety! Tak dawno. Zdradzę tylko, że 25+ lat temu. Ukończyłam studia filologii angielskiej we Wrocławiu. Nauczaniem zajęłam się w trakcie studiów, żeby dorobić, a był to rok 2004. Od tamtej chwili, wiedziałam, że to jest moje powołanie. Ponieważ wykonywałam wiele tłumaczeń i chciałam podnieść swoje kwalifikacje, następnym moim krokiem edukacyjnym były studia podyplomowe w Opolu z Tłumaczeń ustnych i pisemnych. To nie koniec. Rok później zrobiłam studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS w Warszawie z tłumaczeń audiowizualnych. Ponieważ bardzo lubię wyzwania i zdobywać nową wiedzę, często uczestniczę w wielu konferencjach dot. nauczania, nowych trendów i podręczników. Przez pięć lat pracowałam w prywatnej szkole językowej, gdzie zdobywałam doświadczenie, jako lektor j.angielskiego. W trakcie mojej pracy zawodowej uczyłam grupy i osoby indywidualnie, dzieci od lat 2 (teraz moją córkę już od pierwszych dni), dzieci w wieku szkolnym, gimnazjum, liceum, przygotowywałam maturzystów, do egzaminów np. FCE, TOEIC, prowadziłam zajęcia z Business English, Angielski dla księgowych, Inżynierów, farmaceutów i lekarzy. Jestem również z wykształcenia farmaceutą. Aby jeszcze lepiej uczyć j.angielskiego, obecnie jestem w trakcie 1,5 rocznego cyklu szkoleń dla trenerów, które odbywa się w Warszawie. Tam uczę się np. jak motywować innych, jak wyznaczać cele, jak być skutecznym, jak planować naukę, jak pracować w zespole (z grupą uczniów). Uwielbiam czytać książki, rozwijać się i być na bieżąco. Lubię dzielić się moją ogromną wiedzą i bogatym doświadczeniem. Nauczanie innych j.angielskiego, to moja życiowa misja.

Nie tylko pracą człowiek żyje. Mam też rodzinę. Od niedawna spełniam się, jako mama. Jestem mamą 1,5 rocznej Ewy. Wiem jak to jest, gdy na NIC nie masz czasu, nie wiesz, w co włożyć ręce, padasz ze zmęczenia, a wieczorem, gdy dziecko zaśnie masz milion rzeczy do zrobienia…

Na co dzień pomagam tym osobom, które nie mają czasu dla siebie, ale chcą rozwijać się z angielskiego, które „utknęły” na poziomie średnio zaawansowanym, i nie mogą zrobić kroku dalej oraz osobom, które kiedyś się uczyły i chcą się wreszcie NAUCZYĆ ANGIELSKIEGO lub tym, którzy powiedzą o sobie: nie umiem, nie dam rady, nie zapamiętam lub jestem za stary! Od lat uczę angielskiego i pomogłam wielu kobietom i mężczyznom, którzy dążą do lepszego jutra, by żyć tak, jak chcą, a nie tak jak muszą.

Moi klienci, to osoby, które chcą lepszego życia dla siebie i swojej rodziny. Kobiety oraz mężczyźni, którzy są odpowiedzialni za swój los. Osoby, które mają dosyć czekania na sukces i chcą kreować go same. Uświadamiam ich, że słowo „nie uda się” nie istnieje. Wierzę w każdego i wiem, że odniesie sukces. Pomagam zmieniać nawyki uczenia się, tak, byś mógł zaoszczędzić czas i zwiększyć dochody. Zdradzam swoje triki, które pomagają opanować język Szekspira.

Nauczę Cię języka angielskiego. Nie ważne, na jakim jesteś poziomie. Pokażę Ci krok po kroku, od początku do końca, jak ja uczyłam się tego języka, by odnieść spektakularny sukces. Dzięki mojemu doświadczeniu, znajomości różnych technik nauczania i zapamiętywania, trików przyśpieszających naukę, nieustannemu byciu „na bieżąco” w branży, pomogę Ci krok po kroku to wszystko ogarnąć.

Cieszę się, że tu jesteś.

Natalia Ziajka

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This