Kiedy uczymy się angielskiego, zawsze wkurza nas jedna rzecz. Nie jest to gramatyka, wymowa, czy rozumienie tekstu czytanego… Zastanawiasz się, co stoi na przeszkodzie byś mógł pięknie mówić po angielsku? Jak często chcesz coś powiedzieć, ale brakuje Ci słów? Często zastanawiasz się jak uczyć się ich, by pamiętać je raz na zawsze?

Są różne sposoby na skuteczną naukę słów. Jedni wkuwają je bezmyślnie na pamięć. Ta metoda jest dobra, ale tylko na chwilę. Zakuć, zdać, zapomnieć. Po zdanym egzaminie nie pamiętamy większości słów. Inną metodą jest powtarzanie na głos, które ma swoje zalety. Jeśli możesz to robić, to rób jak najczęściej. Może stosujesz metodę przepisywania całych kolumn słów? Czy pamiętasz je potem? Czy używasz je w życiu codziennym? Jakie jest idealne rozwiązanie? Ponieważ każdy z nas jest inny i ma inny styl nauki, nie każdemu pasuje dana metoda. Aby określić swój model, dzięki któremu szybciej i lepiej będziesz uczył się angielskiego i każdego innego przedmiotu kliknij TU, by pobrać darmowy poradnik. Już teraz koniecznie obejrzyj wideo, w którym dowiesz się jak uczyć się właściwie, szybko i nie pocąc się przy tym jak mysz.

Masz mętlik w głowie? Chcesz uczyć się szybko i skutecznie? Nie wiesz jak i gdzie najlepiej zacząć? Zacznij już dziś i zapisz się już dziś na darmową lekcję próbną.

2 + 4 =

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This