Jest to innowacyjna metoda skutecznego i szybkiego uczenia się języka angielskiego w odniesieniu do prawdziwych sytuacji. W tej metodzie główny nacisk jest na trzy kluczowe umiejętności, czyli słownictwo, mówienie i gramatyka. Każda lekcja podzielona jest na trzy etapy. W pierwszej części wprowadzane jest słownictwo, które jest ćwiczone w praktycznych sytuacjach. Drugi etap lekcji to gramatyka, gdzie wcześniej opanowane słownictwo jest użyte i ćwiczone jest w danym kontekście i formie gramatycznej. Trzeci etap to konwersacje oparte na opanowanym słownictwie w prawdziwych sytuacjach. Już w trakcie lekcji opanujesz materiał, dzięki czemu zoptymalizujesz czas nauki. Kurs obejmuje dwie lekcje w tygodniu, dzięki czemu na pierwszej lekcji prezentowany i ćwiczony jest dany materiał, a na drugiej lekcji jest on poszerzany i utrwalany. 1-2-3 Method © pozwoli Ci szybko opanować słownictwo, gramatykę oraz wreszcie nauczysz się mówić. Dzięki tej metodzie dogadasz się w każdej sytuacji bez obaw, że popełnisz błąd, a Twoje lekcje już nigdy nie będą nudne!

 

Pracodawcy dużo chętniej zatrudniają osoby z dobrą znajomością j. angielskiego, a zarobki uzależnione są od jego znajomości.

Można, zatem powiedzieć, że nauka angielskiego to najmądrzejsza inwestycja, jaką możesz zrobić. Chcesz zainwestować i mieć z tego potężne profity? Zainwestuj w siebie!

Od tego, kim jesteś dziś, zależy twoje jutro.

 

Czy 1-2-3 Method © jest dla mnie?

1-2-3 Method © jest metodą stworzoną dla osób, które pragną wreszcie nauczyć się języka angielskiego niezależnie od wieku i poziomu języka angielskiego. Jest to metoda, dzięki której w prosty i jasny sposób nauczysz się oraz opanujesz i utrwalisz materiał podczas lekcji bez względu gdzie mieszkasz, jaki zawód wykonujesz oraz ile masz lat. Jest to metoda, dzięki której szybko i bezboleśnie nauczysz się języka angielskiego. W krótkim czasie opanujesz kluczowe w komunikowaniu się słownictwo, nauczysz się mówić oraz oswoisz gramatykę, tak aby wreszcie być niezależnym, móc spełniać swoje marzenie i podróżując bez obaw. Nauka języka angielskiego już nigdy nie będzie nudna, ponieważ uczysz się przydatnych zwrotów!

JAK W PRAKTYCE WYGLĄDA KURS?

Kurs obejmuje lekcje online, które odbywają się na 2 razy w tygodniu. Jedna lekcja trwa 45 minut i podzielona jest na trzy części: nauka słownictwa, gramatyki oraz mówienie. Zakres materiału obejmuje między innymi takie zagadnienia jak:

 • On the plane
 • Meeting a friend
 • Renting a car
 • Job interview
 • At the bank
 • On the bus
 • At the museum
 • Shopping
 • Eating in a restaurant
 • Giving directions
 • …oraz wiele innych praktycznych tematów!

Kurs obejmuje 64 lekcje. Każda lekcja trwa 45 minut. Każdy uczestnik uczy się bazując na autorskich materiałach, które stworzone są, opierając się na potrzebach uczniów i bazują na współczesnym języku, którym obecnie posługują się native speakerzy.  Lekcje prowadzone są w małych grupach 4-6 osobowych.

 

UCZ SIĘ TYLKO OD SPECJALISTÓW NAJWYŻSZEJ KLASY!

Czy ciocia, która zna „trochę” angielski, może być nauczycielem? Czy studentka, która nie ma jeszcze wiedzy merytorycznej i kompetencji będzie dla Ciebie odpowiednim lektorem? Czy mechanik samochodowy naprawi Boeinga 737? Niekoniecznie. Dlatego wybierając kurs języka angielskiego postaw na specjalistów w swej dziedzinie, którzy mogą pochwalić się oszałamiającymi wynikami. Taki zespól jest właśnie u nas! To my możemy pochwalić się doświadczeniem w nauczaniu już od 2004 r. szkoląc łącznie ponad 1000 osób, osiągając spektakularne wyniki. Każdego roku sprzedajmy ogromną ilość lekcji on-line, kursów i korepetycji.

Czy to zbieg okoliczności, że zespół, którym zarządzam, tak świetnie uczy? Nie. W swojej pracy stawiam na precyzję, doświadczenie, wiedzę i kreatywność.

Pytanie jest jedno. Czy Ty i Twój zespół skorzystacie z naszej oferty, mojej wiedzy i doświadczenia? Masz wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki.

Nie czekaj! Działaj! Dołącz do grona naszych zadowolonych uczniów już dziś!

Nie czekaj! Zapisz się już teraz! Liczba miejsc jest ograniczona!

9 + 15 =

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This