Jestem Natalia Ziajka –

 

pomagam w skutecznej nauce języka angielskiego, motywuję do nauki oraz wyznaczam jej cel, aby każdy uczeń swobodnie rozmawiał w języku angielskim,

szkolę nauczycieli w kursach online, jak zaplanować, założyć oraz rozkręcić własną szkołę, aby miała mnóstwo uczniów i przynosiła coraz większe dochody!

Jestem nauczycielem, tłumaczem, trenerem biznesu i business coachem.

 

 

Jestem nauczycielem języka angielskiego z 15 stażem, ukończyłam 5 kierunków studiów, jestem właścicielem 2 szkół z korepetycjami, twórcą 14 kursów online, jestem trenerem biznesu, coachem biznesu, tłumaczem ustnym, pisemnym oraz audiowizualnym oraz farmaceutą.

 

Stworzyłam 14 kursów online dla nauczycieli:

 

  Zaplanuj Twoją szkołę-7 kluczowych kroków, w którym przygotujesz się krok po kroku do założenia własnej szkoły zgodnie  z autorską, sprawdzoną metodą: 7 Kluczowych Kroków ©

 

 

Teacher’s Business Basic © -w którym założysz własną szkołę z Super Pomysłem, o solidnych fundamentach, dzięki czemu unikniesz wielu błędów, które mogą kosztować Cię mnóstwo pieniędzy w oparciu o sprawdzoną metodę: Progresywna Formuła Adaptacyjna © 

 

 

Teacher’s Business Academy © -jest to cykl kilkunastu kursów online, kompleksowy program, dzięki któremu rozkręcisz szkołę, którą stworzyłaś, aby przynosiła ona coraz większe dochody w oparciu o sprawdzoną metodę: A 7 Method ©

 

 

W ramach Teacher’s Business Academy stworzyłam m.in. takie kursy jak:

Twój znak rozpoznawczy-Stwórz spójną markę Twojej szkoły, która przyciągnie wzrok każdego,

Twoja szkoła w świecie online, bądź widoczny nawet w ciemności,

Super Facebook Live od którego nie można oderwać oczu do ostatniej sekundy,

Jak prowadzić lekcje online nowocześnie i z klasą z każdego miejsca na Ziemi,

Zarabiaj podczas snu-Stwórz Twój pierwszy produkt online w 4 tygodnie,

Stwórz swój Super Ebook, powielaj schemat i zarabiaj w sezonie ogórkowym,

oraz wiele innych.

 

Jestem autorką Organizera Nowoczesnego Właściciela Szkoły-Zaplanuj Swój Rok ©, dzięki któremu zaplanujesz każdy dzień pracy i rozwoju Twojej szkoły oraz zaplanujesz Twój rozwój osobisty.

 

 

Podczas konsultacji pomagam w promowaniu Twojej szkoły w mediach społecznościowych, układam strategie sprzedażowe i marketingowe, aby Twoja szkoła jak najszybciej stała się rozpoznawalną marką na rynku.

Prowadzę bloga dla uczniów Lepsza Nauka, gdzie pokazuję, jak uczyć się szybko i skutecznie języka angielskiego w odniesieniu do prawdziwych sytuacji w oparciu o autorską, sprawdzoną metodę: 1-2-3 Method ©

 

 

Prowadzę również bloga dla nauczycieli Lepsza Szkoła, gdzie uczę aspektów zakładania własnej szkoły, rozkręcania jej, strategii marketingowych dla Twojej szkoły oraz rozwoju osobistego i motywacji.

Moje działania już dwukrotnie zostały nagrodzone przez Marszałka Województwa Opolskiego.

Pomogłam stworzyć takie szkoły jak Kuźnia Języka Angielskiego-Justyna Szurlej-Siepak, Angielski z Panią Zając-Joanna Zając czy Edukacja Szkolna-Anna Mądry.

 

Biznesowe szkolenia, które przeszłam to między innymi: RBC Master Business Training-Kamila Rowińska, Akademia Trenera-Kamila Rowińska, Lauanch Product Formula-Jeff Walker,Life Coach-Robbins and Madanes, Akademia Smart Brand-Joanna Ceplin, Ty i Twoja Marka Online-Joanna Ceplin, Skuteczna Reklama na FB, Instagram dla Biznesu i Marki Osobistej, Akademia Hakerek Sukcesu Strategia Biznesu Online-Marta Krasnodębska, WOW Online Courses Formula-Magdalena Pawlowska, DB Kreatywny Marketing-Daniel Bossy czy System Treningowy STRUCTOGRAM®-Anna i Paweł Urbańscy. Wymienione wyżej szkolenia, to zaledwie garstka, którą chcę Tobie przedstawić. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję swoją wiedzę podczas konferencji, aby móc przekazywać ją właśnie Tobie!

Wybrałam zawód trenera j. angielskiego, ponieważ to moja pasja. Pomagam wyznaczyć cele, wspieram i motywuję do nauki swoich uczniów. Lubię pomagać i dzielić się swoją ogromną wiedzą. Uwielbiam uczyć innych, służyć pomocą oraz inspirować. Oto moja misja.

Moja przygoda z nauczaniem j. angielskiego zaczęła się w 2004 r. w trakcie trwania studiów na PWSZ w Nysie. Jestem absolwentką WSF we Wrocławiu, gdzie obroniłam dyplom magistra w dziedzinie językoznawstwa korpusowego, zapożyczeń, translatoryki i leksykografii. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Opolskim na kierunku tłumaczeń ustnych i pisemnych, przygotowujących do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego. Ukończyłam również studia podyplomowe w Warszawie na Uniwersytecie SWPS na kierunku tłumaczenia audiowizualne. Jestem członkiem STAW. Przez 5 lat pracowałam w prywatnej szkole językowej, gdzie uczyłam dzieci w różnym wieku oraz osoby dorosłe. Nauczaniem zajmuję się do dziś, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, dzięki czemu odniosłam tak spektakularny sukces zawodowy. Aby móc pomagać nauczycielom tak skutecznie i takiej formie przeszłam szereg szkoleń, które pozwoliły mi przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie.

Przez 10 lat pracowałam w aptece, jako farmaceuta. Tam nabrałam umiejętności pracy z ludźmi, w zespole oraz pracy w trudnych warunkach pod wpływem stresu. W aptece nauczyłam się odpowiedzialności i dokładności. Swoją karierę w tym obszarze zakończyłam w 2014 r., by w pełni móc realizować się jako lektor i tłumacz j. angielskiego. Jestem założycielem sieci prywatnych szkół – Gwarek Korepetycje.

Nauczałam j. angielskiego m.in.: dzieci w wieku 2 lat, dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studiów, dorosłych i seniorów. Prowadziłam kursy dla osób bezrobotnych, uczyłam j. angielskiego metodą Callana, Helen Doron, przygotowywałam do egzaminów, np. olimpiad, FCE lub TOEIC, prowadziłam kursy Business English, Medical English, kursy przygotowujące do wyjazdu za granicę lub do rozmowy o pracę.

Prowadziłam kursy: grupowe, indywidualne oraz kursy on-line. W swojej pracy kładę nacisk na praktyczną naukę języka, konwersacje, nowatorskie pomysły, tworząc indywidualny program nauczania oraz unikalne lekcje.  Jako trener j. angielskiego pomagam w wyznaczaniu celów i monitoruję cykl postępów. Motywuję ucznia tak, by osiągnął sukces.

 

Dlaczego uczę?

Ponieważ jestem przekonana, że każdy może odnieść swój sukces!

 

Wyszkoliłam już ponad 1300 osób.

 

 

 

 

Zobacz niektóre moje Dyplomy i Certyfikaty:

 

 

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This