Zdjęcie Natalii Ziajki

mgr Natalia Ziajka

Cześć!

Pomagam w skutecznej nauce języka angielskiego, motywuję do nauki oraz wyznaczam jej cel oraz szkolę przedsiębiorczych nauczycieli jak rozwijać swój biznes językowy.

Jestem trenerem języka angielskiego oraz szkolę nauczycieli. Jestem autorką poradnika: tnij.at/prezentnataliaziajka oraz kursu online dla nauczycieli z autorską metodą, w którym uczę stworzyć dochodowy biznes z korepetycjami TEACHER’S BUSINESS BASIC ©, stworzyłam kompleksowy program rozkręcania szkoły TEACHER’S BUSINESS ACADEMY ©,  prowadzę bloga dla uczniów i nauczycieli, gdzie pokazuję jak uczyć się lepiej i jak prowadzić Lepszy biznes. Jestem również tłumaczem pisemnym, ustnym, audiowizualnym i farmaceutą.

Wybrałam zawód trenera j. angielskiego, ponieważ to moja pasja. Pomagam wyznaczyć cele, wspieram i motywuję do nauki swoich uczniów. Lubię pomagać i dzielić się swoją ogromną wiedzą. Uwielbiam uczyć innych, służyć pomocą oraz inspirować. Oto moja misja.

Moja przygoda z nauczaniem j. angielskiego zaczęła się w 2004 r. w trakcie trwania studiów na PWSZ w Nysie. Jestem absolwentką WSF we Wrocławiu, gdzie obroniłam dyplom magistra w dziedzinie językoznawstwa korpusowego, zapożyczeń, translatoryki i leksykografii. Ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Opolskim na kierunku tłumaczeń ustnych i pisemnych, przygotowujących do państwowego egzaminu na tłumacza przysięgłego. Ukończyłam również studia podyplomowe w Warszawie na Uniwersytecie SWPS na kierunku tłumaczenia audiowizualne. Jestem członkiem STAW. Przez 5 lat pracowałam w prywatnej szkole językowej, gdzie uczyłam dzieci w różnym wieku oraz osoby dorosłe. Nauczaniem zajmuję się do dziś, nieustannie podnosząc swoje kwalifikacje, dzięki czemu odniosłam tak spektakularny sukces zawodowy. Aby móc pomagać nauczycielom tak skutecznie i takiej formie przeszłam szereg szkoleń, które pozwoliły mi przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie.

Biznesowe szkolenia, które przeszłam to między innymi: RBC Master Business Training, Akademia Smart Brand, Ty i Twoja Marka Online, Skuteczna Reklama na FB, Instagram dla Biznesu i Marki Osobistej, Akademia Hakerek Sukcesu Strategia Biznesu Online, WOW Online Courses Formula, DB Kreatywny Marketing czy System Treningowy STRUCTOGRAM®. Wymienione wyżej szkolenia, to zaledwie garstka, którą chcę Tobie przedstawić. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i aktualizuję swoją wiedzę, aby móc przekazywać ją właśnie Tobie!

Przez 10 lat pracowałam w aptece, jako farmaceuta. Tam nabrałam umiejętności pracy z ludźmi, w zespole oraz pracy w trudnych warunkach pod wpływem stresu. W aptece nauczyłam się odpowiedzialności i dokładności. Swoją karierę w tym obszarze zakończyłam w 2014 r., by w pełni móc realizować się jako lektor i tłumacz j. angielskiego. Jestem założycielem sieci prywatnych szkół – Gwarek Korepetycje.

Nauczałam j. angielskiego m.in.: dzieci w wieku 2 lat, dzieci ze szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studiów, dorosłych i seniorów. Prowadziłam kursy dla osób bezrobotnych, uczyłam j. angielskiego metodą Callana, Helen Doron, przygotowywałam do egzaminów, np. olimpiad, FCE lub TOEIC, prowadziłam kursy Business English, Medical English, kursy przygotowujące do wyjazdu za granicę lub do rozmowy o pracę.

Prowadziłam kursy: grupowe, indywidualne oraz kursy on-line. W swojej pracy kładę nacisk na praktyczną naukę języka, konwersacje, nowatorskie pomysły, tworząc indywidualny program nauczania oraz unikalne lekcje.  Jako trener j. angielskiego pomagam w wyznaczaniu celów i monitoruję cykl postępów. Motywuję ucznia tak, by osiągnął sukces.

Dlaczego uczę?

Ponieważ jestem przekonana, że każdy może odnieść swój sukces!

Wyszkoliłam już ponad 1000 osób.

 

Natalia Ziajka

 

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This