Często dostaje od Was maile, w których pytacie mnie, w czym oraz w jaki sposób 9 miesięczny program Teacher’s Business Academy pomoże Tobie rozkręcić Twoją szkołę? Dlaczego warto jest zainwestować właśnie w ten program? Odpowiedź na to pytanie jest proste. Program TBA, to strategicznie ułożony program, który oparty jest na autorskim narzędziu

7 A Method ©

 

 

Zanim jednak opowiem Ci, czym jest ten niezwykły i skuteczny program, obejrzyj to wideo i sprawdź jakie są najczęściej zadawane pytania!

 

 

 

 

7 A METHOD © jest to metoda, która dotyka 7 kluczowych obszarów, wpływających na rozkręcenie Twojej szkoły i zwiększenie jej przychodów.

Aby móc wziąć udział w ekskluzywnym kursie Teacher’s Business Academy, należy ukończyć kurs Teacher’s Business Basic. Jest to kluczowy krok, ponieważ podczas tego kursu, stworzysz szkołę o solidnych fundamentach, które to rozwijasz podczas TBA.

Nie zwlekaj, dołącz do Kursu Teacher’s Business Basic! To ostatni dzwonek. Ten kurs nie jest w ciągłej sprzedaży!

 

Zobacz, co o kursie Teacher’s Business Basic

mówi jedna z uczestniczek kursu-Weronika Sularz, właścicielka szkoły Great.

 

 

 

Pierwszym krokiem w TBA jest Moduł ARCHITECT, czyli mądre i właściwe budowanie wyjątkowej szkoły. Jest to etap kreacji, czyli tworzenia, ulepszania, zmian oraz testowania. Na tym etapie przelewasz swoje marzenia na papier. Doskonalisz, to co stworzyłeś, aby w efekcie końcowym powstała szkoła lub marka osobista, która olśni i przyciągnie uwagę uczniów.

Drugim krokiem, który opracujesz podczas TBA, to ANNOUNCEMENT. W tym module wykorzystasz autorskie narzędzie E.L.E.M 5 SYSTEM, dzięki któremu rozkręcisz Fanpage Twojej szkoły bez inwestowania w płatną reklamę. Dasz zauważyć się innym i zgromadzisz osoby, którze staną się Twoimi wiernymi fanami. W tym module dowiesz się, co publikować, nawet jeśli nie masz pomysłów i stworzysz własny harmonogram intrygujących postów.

Trzecim krokiem jest AWARNESS. W tym module dowiesz się, w jaki sposób kreować świadomość marki w umysłach uczniów wykorzystując Instagram. Zaprezentujesz się szerszemu gronu uczniów oraz wzmocnisz dobre drugie wrażenie Twojej. Poznasz również autorską metodę I.P.V 5 SYSTEM, dzięki której zyskasz nowych odbiorców, których wkrótce zamienisz w uczniów.

 

 

Czwarty Moduł to ATTENTION. W tym Module wrzucisz czwarty bieg w rozkręcaniu Twojej szkoły! Dzięki metodzie FIX 3 SYSTEM ©, dowiesz się, co i jak publikować na blogu, aby osoby odwiedzały i czytały Twój blog regularnie oraz jak zwiększyć zasięgi i liczbę fanów. Attention, czyli zwrócenie uwagi nowych, innych uczniów oraz wzmocnienie wizerunku Twojej szkoły poprzez blog.

Krokiem numer pięć jest ACCESSIBILITY. W tym module poznasz tajniki na co zwrócić uwagę, tworzą swoją stronę na zapis, aby miała wszystkie kluczowe elementy, aby wyglądała profesjonalnie i zachęcała do pozostawienia adresu email lub kupna Twoich usług. Co więcej, w tym module dowiesz się także, w jaki sposób wykorzystywać zebrane adresy email, co i w jakiej kolejności wysyłać, aby odbiorcy klikali w otrzymanego maila.

Krokiem numer sześć jest ACQUISITION. W tym module dowiesz się, jak stworzyć własny Webinar, co i jak prezentować, aby odbiorcy kupowali. Jakie są dodatkowe możliwości zwiększenia sprzedaży Twoich usług poza Webinarem, aby sprzedawać na coraz większą skalę. Ponad to, zaplanujesz własną 30 dniową kampanię sprzedażową, dzięki której będziesz wiedział, jak zaplanować i ułożyć kampanię zwiększającą sprzedaż.

 

 

Ostatnim krokiem TBA jest AUTOMATION. W tym Module dowiesz się, jak mądrze i sprytnie automatyzować pracę online, wykorzystując do tego istniejące narzędzia, aby mieć więcej czasu wolnego, zarabiać i cieszyć się wspólnymi chwilami z rodziną.

Oprócz tej ogromnej dawki wiedzy, którą przyswoisz z łatwością oraz skopiujesz do Twojego biznesu, podczas TBA otrzymasz mnóstwo ISTOTNYCH BONUSÓW!

 

Jeśli chcesz rozwijać Twoją szkołę, to ostatnia szansa, aby móc dołączyć do Teacher’s Business Academy i zakupić kurs Teacher’s Business Basic.

Po 30. września kurs TBB nie będzie możliwości zakupu kursu oraz dołączenia do TBA.

 

Do zobaczenia na kursie!

Natalia Ziajka

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This