Kurs angielskiego on-line dzięki 1-2-3 Method ©

Ucz się angielskiego online w Gwarek Korepetycje

Dzięki innowacyjnej 1-2-3 Method © możesz sprawić, aby Twoja wiedza i umiejętności językowe wystrzeliły w górę jak TORPEDA!

Doświadczeni lektorzy, to efektywna nauka! Nawet jeśli wydaje się Tobie, że znasz całkiem dobrze angielski, możesz być jeszcze lepszy!

Osób skorzystało z kursu on-line

Języka angielskiego uczy się… ucząc, ćwicząc i mówiąc. Chcesz nauczyć się angielskiego, ale słowo nauczyć przyprawia Cię o zawrót głowy?

Prawdopodobnie jesteś świadomy tego, że znajomość języka angielskiego jest kluczową sprawą, a wciąż coś blokuje Cię, aby rozwijać się językowo?

Być może już uczyłeś się języka angielskiego i zastanawiasz się, dlaczego wciąż jego poziom nie jest wystarczająco wysoki?

Przecież jesteś taki zapracowany…

Być może Twoje wcześniejsze lekcje nie były efektywne, pomimo starań z obu stron.

Być może coraz bardziej pragniesz sprawdzonych i precyzyjnych sposobów, aby uczyć się i osiągnąć wymarzony cel?

Jak bardzo zmieni się Twój poziom języka angielskiego, gdy skorzystasz z 1-2-3 Method © ?

Czym jest 1-2-3 Method © ?

Jest to innowacyjna metoda skutecznego i szybkiego uczenia się języka angielskiego w odniesieniu do prawdziwych sytuacji. W tej metodzie główny nacisk jest na trzy kluczowe umiejętności, czyli słownictwo, mówienie i gramatyka. Każda lekcja podzielona jest na trzy etapy. W pierwszej części wprowadzane jest słownictwo, które jest ćwiczone w praktycznych sytuacjach. Drugi etap lekcji to gramatyka, gdzie wcześniej opanowane słownictwo jest użyte i ćwiczone jest w danym kontekście i formie gramatycznej. Trzeci etap to konwersacje oparte na opanowanym słownictwie w prawdziwych sytuacjach. Już w trakcie lekcji opanujesz materiał, dzięki czemu zoptymalizujesz czas nauki. Kurs obejmuje dwie lekcje w tygodniu, dzięki czemu na pierwszej lekcji prezentowany i ćwiczony jest dany materiał, a na drugiej lekcji jest on poszerzany i utrwalany. 1-2-3 Method © pozwoli Ci szybko opanować słownictwo, gramatykę oraz wreszcie nauczysz się mówić. Dzięki tej metodzie dogadasz się w każdej sytuacji bez obaw, że popełnisz błąd, a Twoje lekcje już nigdy nie będą nudne!

 

Pracodawcy dużo chętniej zatrudniają osoby z dobrą znajomością j. angielskiego, a zarobki uzależnione są od jego znajomości.

Można, zatem powiedzieć, że nauka angielskiego to najmądrzejsza inwestycja, jaką możesz zrobić. Chcesz zainwestować i mieć z tego potężne profity? Zainwestuj w siebie!

Od tego, kim jesteś dziś, zależy twoje jutro.

Czy 1-2-3 Method © jest dla mnie?

1-2-3 Method © jest metodą stworzoną dla osób, które pragną wreszcie nauczyć się języka angielskiego niezależnie od wieku i poziomu języka angielskiego. Jest to metoda, dzięki której w prosty i jasny sposób nauczysz się oraz opanujesz i utrwalisz materiał podczas lekcji bez względu gdzie mieszkasz, jaki zawód wykonujesz oraz ile masz lat. Jest to metoda, dzięki której szybko i bezboleśnie nauczysz się języka angielskiego. W krótkim czasie opanujesz kluczowe w komunikowaniu się słownictwo, nauczysz się mówić oraz oswoisz gramatykę, tak aby wreszcie być niezależnym, móc spełniać swoje marzenie i podróżując bez obaw. Nauka języka angielskiego już nigdy nie będzie nudna, ponieważ uczysz się przydatnych zwrotów!

Zapisz się na kurs on-line już dziś!

Jak w praktyce wygląda kurs?

Kurs obejmuje lekcje online, które odbywają się na 2 razy w tygodniu. Jedna lekcja trwa 45 minut i podzielona jest na trzy części: nauka słownictwa, gramatyki oraz mówienie. Zakres materiału obejmuje między innymi takie zagadnienia jak:

 • On the plane
 • Meeting a friend
 • Renting a car
 • Job interview
 • At the bank
 • On the bus
 • At the museum
 • Shopping
 • Eating in a restaurant
 • Giving directions
 • …oraz wiele innych praktycznych tematów!

Kurs obejmuje 64 lekcje. Każda lekcja trwa 45 minut. Każdy uczestnik uczy się bazując na autorskich materiałach, które stworzone są, opierając się na potrzebach uczniów i bazują na współczesnym języku, którym obecnie posługują się native speakerzy.  Lekcje prowadzone są w małych grupach 4-6 osobowych.

 

Ucz się tylko od specjalistów najwyższej klasy!

Czy ciocia, która zna „trochę” angielski, może być nauczycielem? Czy studentka, która nie ma jeszcze wiedzy merytorycznej i kompetencji będzie dla Ciebie odpowiednim lektorem? Czy mechanik samochodowy naprawi Boeinga 737? Niekoniecznie. Dlatego wybierając kurs języka angielskiego postaw na specjalistów w swej dziedzinie, którzy mogą pochwalić się oszałamiającymi wynikami. Taki zespól jest właśnie u nas! To my możemy pochwalić się doświadczeniem w nauczaniu już od 2004 r. szkoląc łącznie ponad 1000 osób, osiągając spektakularne wyniki. Każdego roku sprzedajmy ogromną ilość lekcji on-line, kursów i korepetycji.

Czy to zbieg okoliczności, że zespół, którym zarządzam, tak świetnie uczy? Nie. W swojej pracy stawiam na precyzję, doświadczenie, wiedzę i kreatywność.

Pytanie jest jedno. Czy Ty i Twój zespół skorzystacie z naszej oferty, mojej wiedzy i doświadczenia? Masz wszystko w jednym miejscu na wyciągnięcie ręki.

Nie czekaj! Działaj! Dołącz do grona naszych zadowolonych uczniów już dziś!

 

Zapisz się już dziś! Przydzielimy ci na stałe lektora, który poprowadzi darmową lekcję próbną (20 minut) i będzie opiekował się tobą w trakcie dalszej nauki.

10 + 6 =

You have Successfully Subscribed!

Pin It on Pinterest

Share This